počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 4
dnes: 75
týden: 405

Originální kousky z mojí dílny

Zde prezentované kusy vznikly v mojí dílně jakožto zakázková výroba a mohou Vám sloužit jako inspirace prací se kterými se na mě můžete obracet. Převážně se jedná o zámečnickou výrobu z kovu, která může být doplněna o dřevěné prvky, nebo i kombinaci s betonem. U výrobků uvádím orientační ceny, za které byly tyto výrobky dodány zákazníkům. Uvedené ceny slouží pro obecnou představu, konkrétní cenovou nabídku vám vypracuji na základě Vámi dodaných podkladů. Orientační cena výrobku - 10.400,-

Gril s lávovým kamenem na otočném a výškové nastavitelném ramenu

Tento gril vychází z praktického stolu s betonovou pracovní deskou. Rameno grilu je výškové nastavitelné a je otočné tak, aby bylo možné provádět manipulaci s grilovanými potravinami mimo ohniště, což je praktické, protože se vyvarujete vysoké teploty plamene a kouři. V prostoru pod pracovním stolem lze pohodlně uskladnit větší množství dřeva pro grilování.

Párty pivní stojan s pivním registrem a lampou na pohybový senzor

Tento párty pivní stojan ocenite všude, kde se se pivo točí. Stojan je vybaven led lampou na pohybový senzor tak, aby jste k němu vždy našli cestu a na vše dobře viděli i v pokročilých hodinách. Dále je vybaven pivním registrem, kde si za vypité pivo můžete psát čárky, nebo k jinému využití. Stojan je pro 50, 30 litrů i menší kegy, které lze prakticky umístit pod samotný výčep. Je vyroben z oceli a natřen kovářskou barvou. Dřevěné prvy jsou lakovány lodním lakem, aby výborně a dlouho odolávaly vlhkosti. Orientační cena výrobku 4.900,- bez DPH.

Stojan na stromečkovou růži

Na základě zadání od zákaznika jsem vyhotovil stojan z oceli jako podpěru pro stromečkovou růži. Stojan lze po uvolnění šroubků otevřít tak, aby se dal instalovat na již vzrostlý stromek. Ocelová konstrukce je natřena dvěma vrstvami kovářské barvy v odstínu granit. Orientační cena 1200 bez DPH,-

Vůz za traktor - hydraulická sklopka

Tento lehký vůz za traktor je určen k odvozu různého zejména bio-odpadu jako tráva, listí, natě apod. Zásadní požadavek byl nízko položená podlaha, vykápění hydraulikou a možnost vlečení i za dodávkou na pozemcích majitele. Na podlahu je použitá vodovzdorná překližka, bočnice jsou z masivního smrkového dřeva. Rozměr ložné plochy 2200 x 1300 mm. Orientační cena 22.000,- bez DPH.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).