počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 51
týden: 213

broušení nožů/nástrojů

Broušení nožů provádím od roku 2006 pro smluvené zákazníky, od roku 2020 nově nabízím broušení nástrojů široké veřejnosti v kompletně vybavené brusírně a provádím ho kombinovanými technikami broušení a následného lapování řezné fasety. Základní broušení na vodou chlazených bruskách doplňuje broušení keramických nožů na diamantových kotoučích a střední i velké opravy poškozených nožů.

Ceník broušení:

Nůž do délky 12 cm - 65 Kč
Nůž délky 12 - 18 cm 75 Kč
Nůž nad 18 cm - 95 Kč

Nůž keramický do délky 14 cm - 80 Kč
Nůž keramický nad 14 cm - 120 Kč

Ruční broušení pomocí kamenů - 280 Kč (nože šefkuchaře, lovecké nože, exkluzivní nože)

Nůžky kancelářské - 80 Kč

Nůžky kadeřnické - 270 Kč
Nůžky krejčovské 300 Kč

Sekera tábornická - 90 Kč
Sekera štípací - 150 Kč

Uvedené ceny jsou s DPH.

Opravy nožů dle dohody, mohu nacenit na základě zaslané fotografie, případně zaslaného nože k opravě před započetím práce. 

Příjem zakázek osobně v Poličce na adrese Hegerova 103 (prosím tel. kontakt předem), případně poštou na adresu Michal Kadlec, Kamenec u Poličky 44, 572 01 Polička. Standartně zakázky odesílám zpět do 48 hodin po přijetí. V případě středních a větších oprav je termín zpětného odeslání cca 1 týden od přijetí zakázky. 

Jak připravit zásilku? Nože zabalte do utěrky tak, aby byly od sebe odděleny vždy alespoň jednou vrstvou látky, celý pack stáhněte potravinářskou fólií. Vložte do kvalitní kartonové krabice (možno ještě zabalit navíc do bublinkové folie a volný prostor vyplňte tak, aby pack s noži byl v krabici zajištěn proti pohybu. Odešlete na adresu uvedenou výše, nezapomeňte přidat adresu pro zpětné zaslání, v případě firmy také IČO a DIČ. Jsem plátce DPH.

Technické či jiné dotazy: Michal Kadlec 608100281

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).